В днях 15-22 жовтня 2016 у сестер гонораток у Бердичеві тривають реколекції, які провадить отець Олівер Шопа ОФМ. 18 жовтня спільнота сестер відсвяткувала 30 років свого служіння тут. Яка радість святкувати перші 30 років у Бердичеві з наявністю сестри, яка прибула сюди першою! Користуюючись цією нагодою настоятелька Вікаріату с. Юлія Ясинецька подякувала с. Божені Рой, якою послужився Господь, щоб наші сестри прибули в це місто і служили Богові та людям праці!