«Різдво є кожного разу, коли ти дозволяєш Господу знову народитися, щоб дарувати Його іншим…»
(бл. Тереза з Калькутти)
Цього року святкування Різдва Христового в нашому домі в Бердичеві по вул. Європейській було особливим: під час Різдвяної Служби Божої, що відправлялася 25 грудня біля ліжка хворої сестри, наша спільнота за допомогою телефона єдналася в молитві з бійцями АТО.
http://honoratki.org.ua/2013-11-14-10-45-57/%D0%B7%D0%B3%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F/801-%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BA%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%80%D1%96%D0%B7%D0%B4%D0%B2%D0%B0-%D1%85%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B3%D0%BE.html#sigProGalleria670ef7901f
Пізніше до нас завітали з колядуванням сестри з дому новіціату. Біля вертепу в нашій каплиці ми славили Народження Спасителя співом колядок, а наші захисники Вітчизни слухали їх по телефону. Бог приходить до нас по-різному, але коли ми зуміємо помічати Господа у щоденних подіях та даруватимемо Його іншим, Різдво може бути надзвичайним.