1. Вербальна молитва Розарію
Під час молитви Розарію молимося «Радуйся, Маріє…»і одночасно роздумуємо над таємницею, яку медитуємо. Це завжди складно для нас. Інколи ми не можемо зробити ні однієї з цих двох речей. Тому краще вибрати лише одну з них: або розважати над таємницею, або «смакувати» самі слова молитви «Отче наш» і «Радуйся, Маріє…»
Це перший спосіб молитви Розарію – не роздумувати над таємницею, а усвідомити собі слова, які вимовляємо. Він є найпростішим способом.