Сестра Каміла Кармалюк, настоятелька Вікаріату Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії, продовжує цикл катехиз на тему "У школі Марії". Черниця називає п'ять аргументів, чому Церква вшановує Богородицю як Царицю Неба і Землі.
Підсумовуючи свою катехизу, сестра підкреслила потребу просити про царювання Марії не лише у нашому особистому житті, а й у нашій державі. Саме від Діви Марії вчимося приймати Божу волю, служити, а не панувати, жити в довірі до Бога та Його Слова.
У підготовці до програми на Радіо Марія сестра Каміла використовувала книгу "Марія - земний шлях, труди і подвиги".