На Радіо Марія у програмі "У ваших намірах" сестра Уршуля Бистрицька зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії розповідає про своє покликання.
"Можливо треба було жити, як всі, а я хотів інакшим бути завжди!" - саме ці слова пісні Кузьми Скрябіна розпалювали все більший неспокій у серці майбутньої сестри. Все почалося з неспокою та відчуття безсенсовності. Думка, щоб жити тільки ради того, щоб заробляти на прожиток, спонукала її до пошуків чогось більшого.
Одного разу дівчина прочитала євангельський уривок про покликання апостолів, який її дуже глибоко вразив. Вона подзвонила до рідної сестри з метою почути від неї, що ці слова її аж ніяк не стосуються. Однак відповідь сестри була неочікуваною: "Питайся в Того, хто тобі це сказав". Розповідаючи свою історію вступу до монастиря безгабітових сестер гонораток, сестра зауважує, що її дорога - це приклад Божого Провидіння.
Прослухати запис програми можна тут