В ефірі Радіо Марія сестра Каміла Кармалюк SCM коментує молитовний антифон до Богородиці "Слався Царице, Мати Милосердя". Цей випуск присвячений темі: "Немає милосердя без любові".
В цьому антифоні тричі підкреслюється милосердя Пресвятої Богородиці. Проявом милосердя завжди є любов. Коли Марія відповіла при зустрічі з ангелом Богові "Так", вона ще більше запалала безмірною любов'ю і прагненням нашого спасіння. Її свідома відповідь Богу є проявом милосердя і любові до людини.
Прослухати аудіозапис програми можна тут