У черговій катехезі на Радіо Марія сестра Каміла Кармалюк SCM ділиться думками щодо переживання страждань у християнстві, про опис страждання у Біблії та приклад прийняття болісних моментів Богородицею, про зрілій підхід до прийняття страждань.
"Чим ближче ми до живого Бога, тим міцніша наша віра і тим свідоміше ме переживаємо страждання", - підкреслює сестра і нагадує про опис страждання у книзі Іова. Саме Іов показує нам приклад того, як приймати життєві труднощі.