"Вміння бути правдивою на сповіді перед Богом допомогло не схибити з монашого шляху. Щире покаяння та Євхаристія - це моя сила". Історія покликання сестри гоноратки Камілли Кармалюк в ефірі Радіо Марія.
"Пам'ятаю, як у шість років ходила до католицького храму зі своєю однокласницею. Мої батьки хрещені, але до костелу не ходили. Батько вважав, що релігія - це опіум для народу, а коли я пішла на Службу Божу, то він забирав мене звідти та ще й сперечався зі священником. Але мене ще більше тягнуло до Церкви врешті-решт я вперше сповідалася та взяла участь у Євхаристії.
Одного разу, в 1993 році, в наше село приїхали сестри монахині, але для мене вони були дивними, бо носили звичайний одяг, а не монаший. Ба більше, на правій руці носили обручки... Тоді запитала у монахині про ці обручки на що мені відповіла, що це є символом союзу з Ісусом Христом...", - згадує монахиня.