Цього року переживаємо вже друге Різдво у часі повномасштабної війни. Цими днями не адоруємо темряву, яка навколо нас, а Бога, Який став Людиною, щоби бути до нас ще ближче і освітити темряву нашої історії та наших сердець.
У наших каплицях, адоруючи Дитя Ісус, просимо за всіх тих, хто найбільше потребує Божої любові, за всіх наших Захисників та Захисниць, за всіх полонених та депортованих дітей, за тих, хто під окупацією та страждає від людської агресії не лише в Україні, а й в усьому світі.
Бог нас не залишив! Він є поруч: у Церкві, у Таїнствах, у Слові, у ближньому.
Радісних та мирних свят!
Христос народився! Славімо Його!
Ваші сестри гоноратки