«Коли спраглий хтось,нехай прийде до Мене і п’є! Хто вірує в мене, як писання каже, то ріки води живої з нутра його потечуть! Так Він про Духа казав, що його мали прийняти ті, які увірували в Нього» (Йо 7,37-39). «Той, Дух істини, Він і наведе на вас всю правду». (Йо16,13)

О Маріє,Мати Слова, Пречиста Наречена Святого Духа, Прекрасна Фатімська Пані, Мати Церкви, Цариця Святого Розарія, наша Непорочна Мати – будь прославлена! Прийди, Святий Духу! Духу тиші, відкритої на Бога! Прийди, Святий Духу, животворне джерело міці! Прийди, Святий Духу, Духу радості, плід з життя в Правді. Прийди, Духу Святий, Боже,Світло розуму і віри, Подателю миру – зійди на зранену, роздерту землю наших сердець, зціли, вилий на нас Духа винагородження і відшкодування…Веди нас… Від того,як будемо реалізувати та виконувати все,про що просила Марія – наша Мати – в Фатімі в 1917р., залежить, чи світ отримає шанс миру і скерує своє серце до милосердного Спасителя.* Євангельський заклик звучить: «Навертайтесь,кайтеся». Бог в Святій Трійці Єдиний, Безмірний, Всемогутній є Подателем Добра, Світла, Істини. Маріє,іконо Святої Трійці, сьогодні, в першу суботу травня 2013р. прагнемо особливо винагороджувати за богохульство тих всіх, які ображають Тебе в Твоїх святих іконах. Прагнемо молитися про навернення та каяття серця і про милосердя для тих твоїх дітей, які, найбільш загублені, віддалилися від Тебе, а також від Твого Сина і Святої Церкви. Прийди, Сотворителю Духу. Прийди! Зійди на землю, віднови обличчя нашої Батьківщини, Європи, Азії івсього світу! Серце Ісуса не перестає наповнюватися болем. Фатіма закликає до винагородження, відшкодування, присвячення.
В третьому об’явленні Діва Марія сказала дітям: «Святіший Отець буде багато терпіти». Правдива любов до Марії продовжується, огортає Святішого Отця і всю Церкву – Містичне Тіло Живого Христа. Чи огортаю щоденною молитвою Намісника Христа ,який знову переслідуваний? Найболючіші рани – ті, що завдані дітьми Церкви… Велике зранення Його Серця…так міцно з’єднаного з Серцем Христа. Хто легковажить голос Святішого Отця, той говорить «ні» Ісусові… «Ні, я не буду служити…». Святіший Отець Пій ХІІ назвав фатімський заклик «єдиним порятунком для світу і людства від самознищення». Це розповсюдження великої любові і пошани до Пресвятого Таїнства і молебень до Непорочного Серця Марії. Мати Божа сказала: «Мій Син прагне, щоб я була більше знаною і любленою». Як відповідаємо на заклик Пані з Фатіми? На заклик до жертвування себе Її Непорочному Серцю? Чи живемо на щодень в дусі цього пожертвування?