flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Автор: с. Катерина Антонєвська

О Маріє, Божа Мати, наша Мати Пречиста, Пані Євхаристії, Прекрасна Пані Фатімська – витай! Прагнемо з Тобою в Твоєму Непорочному Серці  вчитися вслухатися у Євхаристійну присутність Ісуса, дякуючи  Господеві за цей незрівняний дар, прославляючи Його, вдивляючись  у Нього, винагороджуючи  всім серцем, виконуючи  заклик з Долини Миру.

 

В першу суботу вересня 2013 р.. прагнемо товаришувати Тобі наша Мати, Мати Церкви, Царице Ангелів, Царице Апостолів, Царице Святого Розарія – роздумуючи  над 5 таємницею світла, над чудом із чудес – встановленням Пресвятої Євхаристії.

«Перед  святом Пасхи….» (Йн.13,1). Ісус, Улюблений, полюбив до кінця – до хреста.  Засвідчив:  «Я сильно бажав спожити оцю Пасху з вами, перш ніж мені страждати» (Лк.22,15). «І, взявши хліб…» (Лк 22,19-20). В Горниці Ісус вповні об'явив, ким є Бог – Джерелом Життя, яке віддається  неустанно … Це Моє Тіло… Це моя Кров…

Яка велика містерія… яка таємниця… «Вже понад дві тисячі років Церква є колискою, в яку  Марія кладе Ісуса, щоб всі народи могли Його прославляти і споглядати. Щоб завдяки покорі Пресвятої Діви ще повніше заясніла слава і міць Євхаристії, яку Вона  носить в своєму лоні. В переміненому хлібі і вині Христос Воскреслий і прославлений, світло народів, об'являє тривалість свого втілення. Він залишається живий і правдивий серед нас, годуючи своїм Тілом і Кров'ю», –  писав  бл. Йоан Павло II.

Євхаристія є зустріччю і єдністю осіб; однак Особа, що виходить нам на зустріч, прагне єднатися з нами. Це – Син Божий. До такої зустрічі можемо дійти тільки  дорогою споглядання. Приймати Євхаристію означає споглядати   Того, Котрого приймаємо. І тому так і тільки так стаємо заодно  з Ним. Марія, Пані Євхаристії, Пані Фатімська, під час першого об'явлення заохочувала дітей до споглядання  Бога в Пресвятих Дарах. «Свята Трійце, прославляю Тебе, мій Боже, люблю Тебе В Найсвятішому Таїнстві». Дітям Марія також сказала: «Моліться щоденно розарій, щоби випросити мир і закінчення війни».

-         Яка є моя віра в Ісуса в Найсвятішому Таїнстві?

-         Яке є прагнення єдності з Ним?

Св. Кирило Єрусалимський в своїй катехезі писав: «Мир Церкви, спокій світу, величність володарів і народів, мужність в  боротьбі, єдність родин і друзів, зцілення хворих, потіха засмучених, допомога потребуючим… все це плине з Гостії, над якою моляться священики під час Служби Божої». Чи молюсь про покликання священицькі і місійні,  щоб ніколи і ніде не бракувало служителів Божих таємниць; тих, які ведуть нас до світла і вічного життя? Свята Тереза з Ліз'є писала в листі  до своєї сестри Селіни, додаючи їй відваги: «Живімо для душ, будьмо апостолами, рятуймо особливо душі священиків… молімося, терпімо за них, а Ісус в останній день буде нам вдячний».

Додати коментар


Захисний код
Оновити