flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Середа, 30 травня 2012, 16:25 Автор: с. Катерина Антонєвська

Всі вони пильно й однодушно перебували на молитві разом з жінками і Марією, Матір’ю Ісуса та з Його братами (Ді 1,14).

Кожної першої суботи місяця, ми збираємось на молитву з Марією. Особливо зараз, в октаві Зішестя Святого Духа, можемо бути впевнені, що Вона є з нами і випрошує дари Духа.

О Маріє, Наречена Святого Духа, Мати Церкви, допоможи нам відкрити наші серця і розум на дію Святого Духа,щоб здійснив у наших душах зміни, щоб ми стали новими людьми, які живуть не згідно тіла, а згідно Духа. Прийди, Духу Правди і Любові! Прийди, Утішителю! Прийди, світло сумлінь!

Блаженний Папа Йоан Павло II в енцикліці Про Святого Духа в житті Церкви і світу написав:

Хоча фактом історичним є те, що Церква вийшла з Вечірника у день П'ятидесятниці, так само можна сказати, що ніколи його не залишив (…) Перебуває в молитві, так само як перебували апостоли разом з Марією (…)

Завершимо наші роздуми молитвою св. Людовіка Гріньйон де Монтфорта:

Духу Святий, почуй наш заклик і разом з Твоєю вірною Нареченою, Марією, поклич і сформуй справжніх Божих дітей. У Ній і через Неї Ти сформував Голову вибраних, Христа. Разом з Нею і у Ній запрагни сформувати члени з'єднані з Головою. Усі святі, які були і будуть аж до кінця світу, є справою Твоєї любові поєднаною з Марією. Святий Духу, Духу Утішителю, Котрий в день П'ятидесятниці зійшов на апостолів, наповнюючи їх серця благодаттю, любов'ю і мудрістю: благаю Тебе в ім'я Твоєї щедрості і безкінечного Милосердя, зійди також до моєї душі з Твоєю благодаттю і дозволь їй відчути невимовну солодкість Твоєї любові. Амінь

Додати коментар


Захисний код
Оновити