flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Вівторок, 01 листопада 2011, 17:02 Автор: с. Катерина Антонєвська
Дозволь, щоб Пресвята Діва Марія заспівала в твоєму серці свій радісний гімн Мagnifikat . Богородиця обіцяла, що дозволить тобі сьогодні брати участь у своїх власних роздумах! Тому відкрийся на Її натхнення і дозволь, щоб провадила тебе дорогами Божих замислів. Нехай слова цієї медитації стануть твоїми власними словами, тоді зможеш почути голос Діви Марії, спрямований особисто до тебе.
1. З подивом вдивляюсь в Твій поспіх, Маріє. Ще хвилину тому я була зайнята щоденними справами. Не пройшло багато часу від моменту, коли, нерозпізнана на землі,Ти оселилася в духу на Божих висотах. Світ Тебе не цінував, але небо похилялося низько над Тобою, захоплюючись Твоєю покорою, Твоїм служінням Богу в людях і Твоєю любов’ю, яка виявлялась в щоденній метушні, за яку ніхто не платив – тільки небо.
Хвилину тому я вчилася від Тебе укритого від світу життя. Мені здавалось, що потрібно закритись в фортеці молитви і розважанні. Відвернулася від світу… Думала, що можу ним погорджувати, коли він такий недосконалий і грішний.
Дякую Тобі, що повчаєш мене молитви, в якій йдеться про послух Богу і вчиш говорити Йому своє « так». Бачу, що християнство не замикається в сфері духовного життя. Звичайно, Таємниця Благовіщення – це підстава історії спасіння, але разом з тим тільки її початок…
2. В другій тайні розарію поспішаєш зі свого тихого життя в світ. Виходиш з тіні. Більше того, чиниш це з поспіхом. Для чого?
Посміхаєшся, Діво Маріє, до мене, як до дитини, яка ставить дорослі запитання, будучи не в стані зрозуміти відповіді. Бо кого не торкнулася благодать, яка була плідною в таку велику радість, що не поміщалась ані в духові,ані в душі, і потребувала вираження через тіло, той не зрозуміє, чому Ти побігла через гори до своєї родички Єлизавети. Окрилила Тебе радість. Зрозуміла, що здійснилось усе, про що мріяли всі покоління!І мусила це занести іншим.
Тільки… тут не йдеться про велику благодать. Пресвята Маріє, допоможи мені зрозуміти, що кожна благодать, яку уділяє Господь, є велика дуже велика! Цього можу не досвідчувати, бо моє серце настільки мале, що прийме Божу благодать не великою мірою з неба, а лише своєю власною малою мірою. Навчи мене, Діво Маріє, приймати благодаті так, як Ти. Нехай моє серце співає з радості, що Бог похиляється наді мною.
3. Отримавши благодать, Ти думала з вдячністю про Бога , а не про себе. Не думала про своє призначення. Думала про те, що прийшов вже час, Бог приходить в цей світ, що серед нас є чудес із чудес! Прагнула ділитись радістю! Побігла до Єлизавети, яка в своєму лоні теж носила радість.
Тому, Діво Маріє, дай відчути смак радості. Бо тільки з радісним серцем я можу іти в світ , щоб переконати засмучених, знеохочених, байдужих і навіть злих, які ненавидять добро. Допоможи мені, Богородице, ніколи не бути сумним апостолом. Такий бо апостол не є свідком дії благодаті серед людей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити