flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

П'ятниця, 05 листопада 2021, 14:14
У першу суботу місяця, що цього разу припадає на 6 листопада, будемо роздумувати над скорботною таємницею Розарію – Смерть Ісуса на хресті. 
 
gimesalvatelli-1549929353595-cathopic
 
Прийди, Святий Духу! Духу Любові, Сили і Правди, Духу Світла! Прийди, відкрий наші серця. Веди нас на Голгофу до  нашого Єдиного Спасителя, до відкритого Боку нашого Відкупителя, у відкриті рамена Марії – Нашої Матері. Маріє, Матір Прекрасної Любові, Матір Любові Розп'ятої, прагнемо бути з Тобою, тривати під хрестом – на місці нашого відкуплення і ще раз, з найглибшою вдячністю, прийняти цілим серцем Тебе, о скорботна Мати, в наше життя.
 
 Скорботна Матір Церкви, dлий в наші серця свою віру, надію, любов. Підносимо до Тебе наші серця, підносимо наші очі, повні довіри й посвяти Твоєму Непорочному Серцю і Милосердному Серцю Ісуса.
 
«А по тому Ісус, знавши, що все вже довершилося, щоб здійснилось Писання, промовив: «Спраглий Я!». Стояла ж посудина, наповнена оцтом. От і подали Йому до уст настромлену на тростину губку, просяклу оцтом. І, скуштувавши оцту, вимовив Ісус: «Звершилось»; і схиливши голову віддав духа. Лиш один з вояків проколов Йому списом бік. І потекла негайно ж кров і вода.» (Йо 19,28-30,34).»
 
А при хресті Ісусовім стояла Його Мати, сестра Його матері, Марія Клеопова та Марія Магдалина. Бачивши Ісус Матір і біля неї учня, що стояв, – а його ж любив Він, – мовить до матері: Жінко ось син твій. А тоді й до учня мовить: «Ось Матір твоя». І від тієї хвилі учень узяв Її до себе» (Йо 19, 25-27). Ісус з Назарету через хрест на Голгофі підтвердив, що Він є «знаком, якому будуть протистояти. Таким чином збулися Його слова, сказані до Марії: «Та й Тобі самій меч прошиє душу, щоб відкрились думки багатьох сердець».
 
У Фатімі Божа Мати запитує: «Чи хочеш жертвуватися Богу і зносити всілякі терпіння, які захоче вам зіслати, в акті винагородження за гріхи, які Його ображають, і як перепрошення за навернення грішників?». Яку сьогодні дам відповідь? Під час третього об’явлення Божа Мати передбачила поширення комунізму: «Безбожна пропаганда розширить свої помилкове вчення по світі, викличе війни і переслідування Церкви, добрі будуть мучені, а Святіший Отець має багато терпіти. Багато народів загине. Наприкінці, однак, моє Непорочне Серце затріумфує. Святіший Отець присвятить мені Росію, яка навернеться, і на деякий час запанує мир». Діва Марія не перестає нас просити про вклад у спасіння світу, в порятунок душ. Вона – Скорботна Мати Церкви.
 
Наскільки я вірний хресту і Євангелії? Чи пам’ятаю в своїх молитвах про навернення грішників? У Фатімі також Діва Марія показала Франциску, Гіацинті та Луції своє скорботне Серце, а також вражаюче видіння пекла. «Ідуть туди, бо немає кому за них молитись і складати жертви, покутувати», – визнала з болем. Чи відкриваю моє серце для тих, які потребують помочі, які знаходяться в небезпеці вічної кари? Молімося за себе взаємно, щоб з ще більшою ревністю виконали прохання – заклик Пані з Фатіми; щоб наша відповідь – наша відповідальність за долі світу і спасіння душ була повної надії і віри в тріумф Непорочного Серця Діви Марії і прихід євхаристійного царства. Триваймо в Його Любові,в променях благодаті і милосердя. Амінь
 
Зображення: Cathopic, Gime Salvatelli

Додати коментар


Захисний код
Оновити