flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

П'ятниця, 05 червня 2020, 21:29

«Нехай душа Марії буде в кожному з нас, щоб славити Господа. Нехай дух Марії буде в кожному з нас, щоб тішитись в Господі» Св. Амвросій. 

unnamed 2

Сьогодні перша субота місяця. Це особливий для нас день. Багато справ нас непокоїть, багато є потреб, прагнень, страхів, думок. Та залишмо їх на хвилину,довірмо їх Божому милосердю, довірмо їх Непорочному Серцю Марії.

Святий Духу Ти так чудесно сформував повну благодаті матір Спасителя, Матір Предвічну, Її Непорочне Серце на образ Найсолодшого Серця Ісуса – згідно з Волею найласкавішого Отця. Веди нас, Духу Вогню, Духу Жару, Маріїною дорогою до Ісуса – приятеля грішників.

Найсвятіша Діва, Пані, Предивна Мати! Приходимо сьогодні, в першу суботу місяця, до Тебе, і хочемо з Тобою роздумувати над Твоїм і над нашим життям.

Наша Мати, Ти є Непорочною, ми ж – грішні. Ти є непохитна, ми ж - постійно падаємо в погані звички. Ти бачиш лише красу і доброту Бога, ми – багато спокус на нашій дорозі.

Будь з нами, провіднице Святих, Мудра Пані, і покажи нам Своє Милосердне Серце!

Щороку, у грудні, стаємо перед великою Таємницею Бога, Найчистішої Матері і нас самих. Наш Бог не є Богом далеким. Він захотів жити з нами в серці і тілі Найсвятішої, найкращої, – бо Божої Матері.

Сьогодні знову хочемо приблизитись до таємниці Зустрічі Ісуса з Непорочною Матері, св.. Йоана Хрестителя, св.. Єлизавети… Чи може нам здається, що знаємо все про цю таємницю? Придивімося їй ще раз.

Марія приносить у дім Єлизавети радість . Св. Йоан вперше порушується у лоні матері, даючи цим чіткий знак. Св. Єлизавета приймає молоду родичку з вірою. З. захватом, з задоволенням, з почуттям великого дару

Ця подія дуже важлива для Марії – від перших хвилин Вона є прийнятою у своєму покликанні як Мати Спасителя, – з цілою щирістю, сердечністю, вірою і покорою.

Читаємо, що Марія залишалася у Єлизавети близько трьох місяців. Таке щире затишшя дому, спільнота молитви і віри, таке щедре і гарне приготування Марії на час наступних Таємничих подій – божого народження в чужому для неї місці, загроза життю Дитини, втеча, життя в чужому краї…

Ця зустріч дає нам можливість пізнати молитву Непорочного Серця Марії. Пригадаємо слова Марії під час таких важливих у Її житті подій, і візьмемо їх собі як повчальні.

«Величає Душа моя Господа»

«Радіє дух мій в Бозі, спасі Моїм»

«Предивні діла вчинив мені Всемогутній»

За все дякує, звеличує, тішиться Господом, ні про що не просить,роздумує і переживає – що Бог зглянувся, що є Милосердним, Всемогутнім, Ласкавим.

Споглядаймо на Марію. Її Непорочне Серце стає живим Ковчегом Завіту, який несе у Собі Христа. Як жива Монстранція, як жива, найкраща Дарохранительниця. Приймімо цю Таємницю до свого серця, ми ж так же приймаємо Ісуса Спасителя світу серцем, душею і тілом. Ми також. Як Марія, отримуємо Божого Духа і Його дари у Святому Хрещенні, в моменті Миропомазання і відновленні хрестильних обітниць.

Щиро відкриваймося перед Господом. Просімо, щоби нас обновив Своєю міццю. Подивімося на Марію. Ось Людина відкрита на Бога, відкрита на людей. Яка несе найбільшу радість – Ісуса!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити