flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

П'ятниця, 03 серпня 2018, 20:53

У першу суботу серпня будемо вдивлятись в Діву Марію, Яка після своєї земної мандрівки була взята на небеса і коронована на царицю Неба та землі. “Переможцю дам сісти зі Мною на Моєму троні”, - читаємо в книзі Одкровення (Одкр 3, 21).

Pencz Coronation of the Virgin Mary

Коли чуємо слово “коронація”, то одразу в нашій голові з’являється багато асоціацій: влада, могутність, панування, сила, керування, гроші. І це нормальний хід думок, бо живемо у світі, де керують такі поняття. Натомість Божа логіка є іншою. Дуже добре це видно в Євангелії від Матея. Перечитаймо 10 розділ, вірші від 35 по 45. Ісус не говорить, що бажання керувати, царювати є поганим. Він показує шлях…

Якщо хочеш царювати - стань слугою. Спаситель світу, Божий Син прийшов на землю і став слугою. Учитель умиває ноги своїм учням. Хоча це було завдання раба або слуги. Де ж це логіка і здоровий ґлузд?

Більше того, Безмежний Бог дозволяє Себе закрити у дарохранительниці, аби бути ближче до Своїх дітей… Беззахисний Агнець віддає Себе у Святому Причасті, аби стати Твоєю силою… Який мотив таких дій? Лише любов. Бо фальшиві мотиви припиняють своє існування тоді, коли можеш щось втратити. Справжня любов готова до втрат, аж по хрест…

Якщо любиш, то окрилений поспішаєш зробити будь-що, аби послужити коханій особі. Жодні зусилля не є обтяжливими. Тоді немає місця для егоїзму чи вигоди. По-людськи дивлячись - це не надовго. Приходить мить, коли згасають емоції, сили вже не ті, та й любов вже не та. Тоді сили треба шукати в Любові.

Якщо Ти хоча б раз досвідчив, як Ісус з любов’ю обмиває Твої втомлені та забруднені ноги, дозволив, аби Бог послужив Тобі, то не зможеш цього забути. Відповіддю на Любов є любов. “Любіть одне одного як Я вас полюбив…”.

Проси Святого Духа, аби вказав Тобі шляхи любові і служіння у Твоїй щоденності. Можливо, це допомога батькам, які через вік або обмежені можливості потребують Твоєї опіки, або підтримка онкохворого колеги на роботі, або щоденна і непомітна праця на кухні для чоловіка та дітей. Як можеш служити?

Перша ученице Христа, Діво Маріє, Ти даєш мені приклад готовності служити братам і сестрам, тим самим виявляти свою любов до Бога, навчи мене бути відважним на життєвих дорогах і не забувати, що царювати - це значить служити. І це служіння хай осяває Любов…

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити