flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Субота, 07 жовтня 2017, 07:50

О Пречиста Маріє! В першу суботу жовтня прагнемо винагороджувати Твоєму Серцю за величезні терпіння.

Fra Angelico blagowishchennia

Фатіма – це світло, надія та любов. Звідси, з Долини Миру, з Кова да Ірія, і сьогодні лунає заклик до пробудження.

Фатіма – це покаяння, відшкодування, прослава. Це винагородження в перші суботи місяця, це, передусім, Євхаристія, Святе Причастя і розарій. Фатіма – це дорога, вказана дітям Марією, дорога, що веде до спасіння. Любов Марії веде нас через любов до Святого Духа до любові Церкви. Перша поява Марії була в урочистість Матері Божої – Пані Євхаристії; і Марія заохочувала дітей до споглядання Бога в Пресвятих Дарах. 13 VI 1917 року Прекрасна Пані сказала Луції: «Господь Ісус прагне послужитись тобою, щоб мене більше знали і любили. Він хоче встановити на світі культ мого Непорочного Серця. Всім, хто братиме участь в цьому молебні, обіцяє спасіння. Ці душі Бог любитиме як квіти, поставлені мною для прикраси Його трону». Через Найсвятішу Матір була об’явлена найважливіша таємниця – джерело всіх таємниць – Бога в Трійці Єдиного. Марія пробуджує в нас покликання до святості, що є нашим першим покликанням. Бог нас любить. Любить людину. План Його спасіння реалізовано в Ісусі Христі, народженому з Марії. Святий Іреней сказав: «Хто не розуміє Бога з Марії, той не може зрозуміти і Євхаристії». Християнство є релігією Божої дії враз з людською співпрацею. «Бог довірив людям спасіння людей», – навчав папа Йоан Павло II.

Марія слухняна Божій волі, акцептує все, що Господь від Неї очікував: «Ось я Господня Слугиня. Нехай зі Мною станеться по Твоєму слову». Вона перша серед покірних, вчить нас, заохочує, додає відваги, щоб ми кожного дня відкривалися на Божі слова, приймали любов і цілковито довіряли Богу. Марія повірила; Вона не сумнівається, тільки запитує: «Як?». Ангел відповідає: «Дух Святий зійде на Тебе». Святий Дух учинив, що втілилося Слово. Вона вчить нас ВІРИ в дусі відваги, витривалості, активності. Дух Святий чинить, щоб Слово Боже в нас жило. Непорочна вчить нас вірити в Живе Слово, що Бог слухає і відповідає.

Якою є моя віра? Чи справді вірю? Як вірю? Як приймаю Слово до мого серця? Подякуймо Богу, прославляймо Його за те, що дав нам Марію за Матір, прославляймо за Його нескінченне милосердя, за Сина Єдинородного… бо «любов же полягає не в тому, що ми полюбили Бога, а що Він полюбив нас і послав Сина свого – примирення за гріхи наші» (1 Йо 4,10). І сьогодні, тепер, від мого «так» залежить, чи третє тисячоліття буде часом миру і перемоги Непорочного Серця Марії та Євхаристійного Серця Ісуса. Виконуймо ревним серцем прохання Нашої Матері, а Вона розчавить голову змія; і пекло, показане дітям з Фатіми, не буде в стані шкодити Церкві, не знищить планів Бога щодо порятунку світу від вічної погибелі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити