flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Понеділок, 28 вересня 2015, 16:51 Автор: с. Рената
Святий Архангеле Михаїле! Князю небесного воїнства, Переможцю сатани, Ти отримав від Бога силу і владу, щоби смиренням знищити гординю темних сил. Просимо Тебе: укріпи смирення наших сердець, допоможи бути вірними Божій волі та непохитними у стражданнях і нужді.
HolyArchangels
Святий Архангеле Гавриїле! Ти – Ангел благовіщення, вірний Посланець Бога; відчини наші серця для тихих настанов Бога, який любить нас. Просимо Тебе: будь завжди перед нашими очима, щоб ми правильно розуміли Слово Боже, були слухняні Йому і завжди виконували волю Всевишнього. Підтримуй нас у нашому чуванні, щоб коли Господь прийде у славі, не застав нас сплячими.
Святий Архангеле Рафаїле! Ти – Посланець Божої Любові! Просимо Тебе: запали наші серця палкою любов’ю і не дай цьому вогню згаснути, щоб ми кожен день перебували на шляху любові і з любов’ю все перемагали.
Всемогутній, Вічний Боже у Трійці Єдиний, падаємо перед Тобою на коліна і прославляємо Тебе, Отче, Сину і Духу Святий! Нехай прославляють Тебе вічно всі Ангели і люди, яких Ти створив, нехай вони люблять, прославляють Тебе і служать Тобі, Святий, Могутній і Безсмертний Боже!
І Ти, Маріє, Царице Ангелів, прийми ласкаво наші благання, які заносимо до слуг Твоїх, і скеровуй їх до Престолу Всевишнього, щоб ми отримали Божу благодать, допомогу і порятунок. Амінь.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити