flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Середа, 03 грудня 2014, 14:07

Вкладаю сьогодні на себе
велику силу заклику Імені Святої Трійці, 
силу віри в Три Особи,
силу визнання, що Особи Творця є Єдністю.

Вкладаю сьогодні на себе:
Силу Христового народження і хрещення, 
Силу Його розп’яття і складення до гробу, 
Силу Його воскресіння і вознесіння, 
Силу Його зішестя на землю на остаточний суд призначення,

Вкладаю сьогодні на себе:
Силу любові херувимів,
Силу послуху ангелів,
Силу служіння архангелів,
Силу надії на воскресіння і зустрічі з нагородою,
Силу молитви патріархів, Силу навчання апостолів,
Силу віри сповідників,
Силу невинності дів,
Силу вчинків праведних людей.

 

Вкладаю сьогодні на себе:
Силу небес, таємницю сходу, світло сонця, сяйво місяця, яскравість вогню, швидкість блискавки, хижість вітру, глибину моря, сталість землі, твердість скал.

Встаю сьогодні в ім’я Отця і Сина і Святого Духа!

Встаю сьогодні: Силою Божою, котра мене підтримує,
Мудрістю Божою, котра мною керує,
Оком Божим, котре мене вислуховує,
Словом Божим, котре до мене промовляє,
Рукою Божою, котра мене стереже,
Дорогою Божою, котра стелиться переді мною,
Щитом Божим, котрий мене захищає,
Воїнством Божим, котре мене обороняє,
Від пасток лукавого,
Від спокус до зла,
Від кожного хто мені бажає зла,
Здалеку чи зблизька, одноосібно чи в натовпі.

Взиваю сьогодні усі ці сили:
Станьте між мною і злом!
Станьте проти кожної, жорстокої, немилосердної сили,
Що загрожує моєму тілу і душі,
Проти закликів лжепророків,
Проти темних основ язичества,
Проти фальшивих законів єретиків,
Проти порушень ідолопоклонництва,
Проти закликань чарівниць, ковалів і чорнокнижників,
Проти всякого знання, яке поневолює тіло і душу людини.

Христе бережи мене сьогодні:
Від отрути,
Від спалення,
Від втоплення,
від поранення,
Бережи мене, поки не прийде моя щедра нагорода.

Христос зі мною,
Христос попереду мене,
Христос позаду мене,
Христос в мені, Христос піді мною,
Христос наді мною,
Христос праворуч мене,
Христос ліворуч мене,
Христос коли лягаю,
Христос коли сідаю,
Христос коли встаю!

Христос у серці кожного, хто про мене думає,
Христос у серці кожного, хто про мене говорить,
Христос у серці кожного, хто мене бачить,
Христос у серці кожного, хто мене чує.

Встаю сьогодні:
Потужною силою Імені Пресвятої Трійці,
Силою віри в Три Особи,
Силою визнання Єдності Осіб Творця створінь.

Спасіння в Господі.
Спасіння в Господі.
Спасіння в Христі.
Дозволь, о Господи, щоб спасіння було з нами завжди. Амінь.

МОЛИТВА ПРО ФІЗИЧНЕ ОЗДОРОВЛЕННЯ
Господи Ісусе, вірую, що ти є живий і воскреслий. Вірую, що Ти є дійсно присутній у Таїнстві Вівтаря і в кожному з нас віруючих в Тебе. Прославляю Тебе, возвеличую Тебе, дякую Тобі, Господи за те, що приходиш до мене як хліб, який зійшов з неба. В Тобі є повнота благодаті, Ти – Воскресіння і Життя. Ти – Господь – оздоровлення хворих. Сьогодні хочу представити Тобі всі мої хвороби тому, що Ти той самий вчора, нині і навіки.

Це Ти сам мене знаходиш там, де я тепер знаходжуся. Ти – вічна присутність і Ти знаєш мене. Тому зараз прошу Тебе, Господи, щоб Ти помилував мене. Прийди до мене через Твоє Євангеліє, щоб всі могли пізнати, що Ти сьогодні єси живий у своїй Церкві. Прийди щоб відновити мою віру в Тебе і моє довір’я до Тебе. Благаю про це Ісусе. Зглянься над моїми фізичними стражданнями, над моїми емоційними зраненями і над всякою слабкістю моєї душі. Помилуй мене, Господи! Благослови і зціли мене. Дай, щоб зросла віра. Відкрий мене на чудеса Твоєї любові, щоб я також став свідком Твоєї сили і Твого милосердя. Прошу Тебе, Господи Ісусе – ради Твоїх святих Ран, ради Твого святого хреста, ради Твоєї найдорогоціннішої Крові вилікуй мене, Господи! Оздоров моє тіло, оздоров моє серце, оздоров мою душу. Дай мені життя у всій своїй щедроті. Прошу Тебе про це за заступництвом Твоєї Пресвятої Матері, Скорботної Діви Марії, яка стояла біля підніжжя хреста. Прошу за заступництвом Тієї, котра сама перша роздумуючи споглядала на Твої святі рани і яку Ти дав нам за Матір.

Об’яви єси нам, що вже взяв на себе всі наші скорботи і в Твоїх святих Ранах є наше оздоровлення. Сьогодні, Господи, з вірою пред’являю Тобі всі мої хвороби і прошу у Тебе повного видужання.

Заради слави Твого Небесного Отця прошу також, щоб Ти оздоровив хворих із моєї родини та моїх друзів. Вчини, щоб вони зростали у вірі й надії та щоб отримали здоров’я на славу Твого Імені, щоб Твоє царство поширювалося у людських серцях щораз більше і більше через знаки і чуда Твоєї любові.

Прошу Тебе про це все, Ісусе, тому що Ти є Спасителем, Ти – Дорий Пастир, а ми всі – Твої вівці. Господи! Я настільки впевнений у Твоїй любові, що ще перед тим, як побачу результат моєї молитви, кажу Тобі з вірою: «Дякую Тобі, Ісусе, за те, що зробиш в мені і в кожному з нас. Дякую Тобі за хвороби котрі зараз лікуєш, дякую Тобі за те, що відвідуєш нас у Своєму милосерді.

Котрий живеш і царюєш на віки вічні. Амінь. »

МОЛИТВА ПРО ВНУТРІШНЄ ОЗДОРОВЛЕННЯ
Отче доброти, Отче любові, благословляю Тебе, прославляю і складаю Тобі подяку за Твою любов з якою дав нам Ісуса.

Дякую Тобі, Отче, тому що у світлі Духа ми розуміємо, що Він є світлом, правдою і Добрим Пастирем, який прийшов щоб ми мали життя та щоб мали його у повноті.

Сьогодні, Отче, хочу стати перед Тобою як Твоє дитя, Ти знаєш моє ім’я. Споглянь Твоїм батьківським поглядом, повним любові, на моє життя. Ти знаєш моє серце і знаєш рани моєї історії. Ти знаєш все те, що я хотів зробити, але не зробив. Ти знаєш також про все, що я зробив, або що зробив і про що жалію. Ти знаєш мої обмеження, помилки і мій гріх. Знаєш поранення і комплекси мого життя.

Сьогодні, Отче, прошу Тебе через любов, якою обдаровуєш Твого Сина, Ісуса Христа, щоб Ти вилив на мене Святого Духа для того, щоб тепло Твоєї оздоровлюючої любові проникло у найглибші закамарки мого серця.

Ти, котрий оздоровлюєш зламані серця і перев’язуєш їх рани, оздоров тут і зараз мою душу, мій розум, мою пам’ять і все моє нутро. Увійди в мене, Господи Ісусе, так само як Ти увійшов в дім в якому перебували Твої налякані учні. Ти став посеред них кажучи: «Мир вам!»

Увійди до мого серця і дай мені Твій мир. Наповни мене Твоєю любов’ю. Знаю, що любов усуває кожний страх. Перейди через моє життя і вилікуй моє серце. Знаю, Господи Ісусе, що Ти робиш завжди стільки, скільки ми Тебе про це просимо. Отже прошу Тебе разом з Марією, моєю Матір’ю, котра була присутня на весіллі в Кані, коли не вистарчило вина, а Ти відповів на Її прагнення, перетворюючи воду у вино.

Переміни моє серце і зроби його шляхетним, вразливим і чуйним. Дай мені нове серце. Вчини, щоб у мені проявлялись плоди Твоєї присутності. Дай мені плоди Твого Духа, якими є любов, радість та мир. Вчини, щоб зійшов на мене Дух блаженств, щоб я міг засмакувати і знаходити Бога щоденно, живучи без комплексів і без зранень; разом з іншими, разом з моєю родиною,спільно з моїми братами.

Складаю Тобі подяку, Отче, за те що робиш у моєму житті сьогодні. Складаю Тобі подяку з усього серця, тому що Ти мене оздоровлюєш. Ти мене звільнює, це Ти розриваєш мої кайдани і даєш мені свободу. Дякую Тобі, Господи Ісусе, тому що я є святинею Твого Духа, а ця святиня не повинна бути знищена, тому, що є Божим домом. Подяку складаю Тобі, Святий Духу, за віру. Дякую Тобі за любов, яку вклав у моє серце. Який же Ти, Великий, Господи. Боже Триєдиний!

Будь благословенний і прославлений, о Господи! Амінь

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити