flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Четвер, 16 червня 2022, 17:14
У Згромадженні Малих Сестер Непорочного Серця Марії спомин Непорочного Серця Марії є титулярним святом. За 9 днів до цієї урочистості запрошуємо до спільної молитви.
 
Immaculate-Heart-of-Mary-1500-56a108673df78cafdaa8384a
 
Молитву повторюємо щодня.
 
Веселиться моє серце и душа моя радіє, велике бо вчинив мені Всемогутній, заради спасіння свого народу. Бог – опора мого серця, Він – моя спадщина навіки.
 
Величає душа моя Господа, і дух мій радіє у Бозі, Спасі моїм.
 
Слава Отцю …
 
Я – Мати прекрасної любові і Божого страху, знання і святої надії. В мені благодать усіляких доріг і правди, в мені вся надія життя та доброчесності. Прийдіть до мене всі, хто прагне і наповніться дарами мого Серця.
 
Непорочна Діво, Мати Христа, з великою довірою звертаємося до Тебе. Вмираючий Син дав Тебе за матір усім людям, випроси у Бога, щоб ми у своїх думках, почуттях, словах і вчинках намагалися наслідувати Твоє Непорочне Серце і заслужили на особливу благодать та приязнь Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.
 
Всемогутній і милосердний Боже, Ти заради полегшення своїм слугам дороги до святості, дав нам Богородицю Діву Марію за Матір і взірець євангельського життя, уділи, просимо, Твоїй родині, щоб наслідуючи чесноти Її Непорочного Серця, ми безупинно прямували до досконалої любові, і з ревністю включилися у спасенну справу Церкви. Через Христа, Господа нашого. Амінь
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити