flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Середа, 27 серпня 2025, 09:22

Сестра Каміла Кармалюк, настоятелька Вікаріату Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії, продовжує цикл катехиз на тему "У школі Марії". Черниця називає п'ять аргументів, чому Церква вшановує Богородицю як Царицю Неба і Землі.

Марія Цариця

Підсумовуючи свою катехизу, сестра підкреслила потребу просити про царювання Марії не лише у нашому особистому житті, а й у нашій державі. Саме від  Діви Марії вчимося приймати Божу волю, служити, а не панувати, жити в довірі до Бога та Його Слова.

Прослухати запис програми.

У підготовці до програми на Радіо Марія сестра Каміла використовувала книгу "Марія - земний шлях, труди і подвиги".

Додати коментар


Захисний код
Оновити