flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Четвер, 25 березня 2021, 16:30
Сестра Каміла Кармалюк SCM для Радіо Марія в Україні приготувала серію катехез про духовність Непорочного Серця Марії та місце Богородиці у нашому житті.
 
Immaculate-Heart-of-Mary-Coimbra abbey roads
 
Запрошуємо до прослуховування! 
 
 
"Говорячи про Пресвяту Діву, завжди пригадуємо про Ісуса, Святу Родину, тобто про ціле поколінння для того, щоб краще пізнати Христа. Про Сина Божого говорять через призму Діви Марії, - розповідає сестра Каміла. Марія вчить нас слухати, пізнавати та розважати Слово Боже. Саме у Неї ми вчимося євангелізувати та жити у повній присутності Бога".
 
 
"Щоб повірити потрібно слухати! А хто краще може навчити нас слухати, як не Діва Марія? - ставить питання сестра Каміла. Святе Письмо не демонструє Богородицю на кожній сторінці. Біблія не показує Її як якусь могутню Царицю, чи як дуже важливу персону. Але, від книги Буття, в якій дізнаємося про перший гріх людини, знаходимо звістку про спасіння, протоєвангеліє проголошує радісну звістку, що від жінки вийде потомство, яке переможе диявола, буквально, "розчавить йому голову!"
 
 
"Святий Лука в першому розділі Євангелія показує дієву віру Марії. Захопливе те, що Вона дискутувала з Богом. Коли прийшов ангел і сказав, що Вона благодатна між жінками, то Марія стривожилася, але ангел Її заспокоїв," - розповідає сестра Каміла. Ангел сказав, що немає нічого неможливого у Бога. І тут Марія відповідає: "Ось я, Господня слугиня. Нехай станеться це по Твоєму Слову. Для того, щоб Бог діяв нам потрібна віра, інакше нічого не відбудеться. І ми бачимо з життя Марії, як Бог здійснив те, що обіцяв. Марія своїми вчинками демонструє свою віру в Бога".
 
 
"Служіння в сучасному світі тема непопулярна. Таких людей вважають другим сортом. В Божій педагогіці все навпаки. Служіння - акт вільної волі спрямований на поліпшення життя інших людей. Святий Йоан Павло ІІ говорив, що служити - означає, царювати! Скільки я служу - стільки люблю!" - підкреслила сестра Каміла Кармалюк.
 
 
"Марія вчилася слухати Господа. Вслухаючись, Вона довіряла та вірила. Тобто Діва була впевненна у порядності та доброзичливості Бога, що Він бажає Їй лише добра. Коли Богородиця довіряла Отцю, то повірила та згодилася служити Йому. У згоді Марія своїми вчинками показувала, що погоджується з тим, що Господь робить у Її житті", - пояснила с. Каміла.
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити