Ким Я є? Яка ціль мого життя? На ці питання намагались знайти відповідь молоді люди з Мостиської та Петровецької парафії, на реколекціях у сестер Гонораток у Мостиськах.
Отець Адам Божек, котрий приїхав зі своєю молодю з буковини провадив нам трьох дневні реколекції у котрих взяло участь 25 молоді. Не можливо пізнавати себе без Бога! Власне і тому на ці питання молодь шукала відповіді на колінах перед ЖИВИМ БОГОМ та у СЛОВІ БОЖОМУ. Час був дуже насиченним, та богатим у різні події. Молодь мала змогу й помолитись, побавитись, попрацювати у групах, послухати свідчення богопосвяченних осіб, а також і попрацювати фізично, допомагаючи сестрам.