Весела та життєрадісна людина – отець Віктор, настоятель парафії святого Климентія, постійно дарував усім нам усмішку, а коли потрібно і порадою та проголошував прекрасні проповіді та конференції. Сестра Зита, яка з Божим проведінням обрала і підготувала чудову та актуальну тему – «Послух – шлях до миру». Завжди слідкувала за порядком, пунктуальністю та відповідальністю. Також не можна не подякувати всім іншим аніматорам, що брали безпосередню участь у реколекціях – сестрі Регіні, що приїхала разом з молоддю з Полонного, отцю Михайлу, який привіз свою молодь з Гусятина, брат Олексій та сестра Яна.
Можна без сумніву сказати, що без цих людей, наших аніматорів і організаторів, цей відпочинок не був на стільки незабутнім, адже саме нас усіх привів туди Господь, і за це Йому подяка! Цей час проминув швидко, але радісно, наповнив нас натхненням Святого Духа, незабутніми враженнями і новими друзями.
Щиро дякуємо усім, що могли разом прославляти Господа!
ДОБРЕ, ЩО ВИ Є!