flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

П'ятниця, 22 серпня 2014, 09:54 Автор: Яна Скомаровська
Слава Ісусу Христу!
Хотіла би від усієї молоді, яка перебувала на реколекціях в Одесі, а особливо від молоді з Полонного щиро подякувати за запрошення та перебування у чудовому місті, а саме в отців Паллотинів.

Весела та життєрадісна людина – отець Віктор, настоятель парафії святого Климентія, постійно дарував усім нам усмішку, а коли потрібно і порадою та проголошував прекрасні проповіді та конференції. Сестра Зита, яка з Божим проведінням обрала і підготувала чудову та актуальну тему – «Послух – шлях до миру». Завжди слідкувала за порядком, пунктуальністю та відповідальністю. Також не можна не подякувати всім іншим аніматорам, що брали безпосередню участь у реколекціях – сестрі Регіні, що приїхала разом з молоддю з Полонного, отцю Михайлу, який привіз свою молодь з Гусятина, брат Олексій та сестра Яна.

 Можна без сумніву сказати, що без цих людей, наших аніматорів і організаторів, цей відпочинок не був на стільки незабутнім, адже саме нас усіх привів туди Господь, і за це Йому подяка! Цей час проминув швидко, але радісно, наповнив нас натхненням Святого Духа, незабутніми враженнями і новими друзями.

Щиро дякуємо усім, що могли разом прославляти Господа!
ДОБРЕ, ЩО ВИ Є!

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити