flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Середа, 29 січня 2014, 04:26 Автор: с. Агата

«Не бійся» – говорить Господь. Над такою темою задумувалось 20 молодих осіб на дні зосередження, що відбувся 25 січня у монастирі сестер гонораток у Києві.

Отець Станіслав OFMConv на підставі біблійного опису бурі на морі, показав, що бурі у житті людини не тільки є невід’ємною частиною життя, але ще вони дуже потрібні, оскільки показують правду про нас самих. Хоча відчуття страху товаришує людям у земному житті, та потрібно знати, що «досконала любов проганяє страх геть» (1 Ів 4,18).

 

Ось відгуки учасників:

  • Дуже дякую за цей день зосередження! За час наповнений молитвою, пізнанням Божого слова і спілкуванням з братами і сестрами во Христі! Ні секунди не шкодую, що прийшов і чекаю на наступний такий самий день! Паша

  • Дякую Богу за День Зосередження, який я провела y сестер гонораток. Для мене це був чудовий подарунок до Дня мого Народження:) Святкувати День Народження та Іменини з друзями, а насамперед з Богом - великий прояв Милосердної любові Бога до мене. Дякую бр.Станіславу Нуцковському за конференцію, яку він провадив. Бути відважним, не боятися бурі, на яку Господь хоче вивести тебе- є, на даний час, актуальною темою. Інколи, щоб виконати Божу волю, нам бракує відваги, сміливості, рішучості та цілковитої довіри Богу. Під час конференції, ми заглиблювались глибоко в своє серце і пізнавали свої страхи. Що заважає мені цілковито довіритись Богу? Страх. Як його позбутись? Бр. Станіслав наводив декілька прикладів з життя святих та з життя апостолів, як вони переживали бурі в своєму житті і які були плоди цих бурь. Під час адорації ми мали можливість порозмовляти з Господом про наші страхи та інші переживання, а під Час Євахаристії на принесенні дарів ми віддали Богу свої страхи, які написали на папері. Також сподобалось ділення Словом Божим та спілкування за кружечкою чаю. Після цього зосередження в моєму серці запалала ще більша любов і довіра до Бога. Дякую Господу за такий чудовий День мого Народження, за друзів, за роздуми, дякую за брата Станіслава та за сестер та всім святим, які підтримували нас своєю молитвою. Таня

  • День зосередження зарядив вірою і наповнив впевненістю, відвагою та довірою Богу! Чудова компанія, гостинність сестер і влучні слова отця Станіслава! Оксана

Додати коментар


Захисний код
Оновити