«Не бійся» – говорить Господь. Над такою темою задумувалось 20 молодих осіб на дні зосередження, що відбувся 25 січня у монастирі сестер гонораток у Києві.
Отець Станіслав OFMConv на підставі біблійного опису бурі на морі, показав, що бурі у житті людини не тільки є невід’ємною частиною життя, але ще вони дуже потрібні, оскільки показують правду про нас самих. Хоча відчуття страху товаришує людям у земному житті, та потрібно знати, що «досконала любов проганяє страх геть» (1 Ів 4,18).
Ось відгуки учасників: