БЕРДИЧІВ 7-11 березня 2012 року в м. Бердичеві, де працюють Малі Сестри Непорочного Серця Марії при парафії св. Варвари в будинку сестер, відбулися реколекції для молоді, участь в котрих взяли тридцять учасників, які приїхали з Києва, Житомира, Вінниці, Городка-Мархлівки, Шаргорода, Коростеня, Красилова, також були і місцеві. Провадили реколекції
В дорозі пізнавали себе та тих, хто йде з нами поруч. Ділячись пережитими враженнями захоплюючим та несподіваним для усіх була євангелізація по місті. Бути сьогодні апостолом Христа закликав брат. Вероніка ділячись сказала, що виїжджає з словами брата: «Дозволь Ісусу, щоб Він впустив промінь світла в найтемніші куточки свого серця». Багато залишилося позитивних вражень з пережитого часу при Євхаристійному Христу. Дякую Богу за цей благословенний час. Особливу вдячність хочу виразити для настоятельки дому с. Галині Дияк та сестрам, котрі служили нам в кухні за відкритість, гостинність, підтримку та допомогу у проведенні реколекцій. Нехай у всьому буде прославлений Господь.