flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Автор: с. Регіна Поліковська

ЯБЛУНИЦЯ Під керівництвом отця Міхала Багінського OFM від 28.12.11 по 3.01.12 відбулися реколекції для молоді. Протягом цих днів отець Міхал, намагався навчити нас бути вдячними Господу за все: приємне і не дуже, добре і менш добре, …тому що, все,

що отримуємо, отримуємо з люблячої БАТЬКІВСЬКОЇ РУКИ нашого Небесного Отця, а Він хоче лише нашого добра і прагне, щоб ми були щасливі. Новий 2012 рік зустріли у мальовничих Карпатах, у с. Яблуниця на Івано-Франківщині. Бог потішив нас гарною погодою, снігом… та чарівною природою, – це був чудовий подарунок Бога нам на Різдво та Новий рік.

 

аудіо-фоторолик

аудіо-фоторолик 2

Додати коментар


Захисний код
Оновити