КИЇВ Пам’ятаємо про наших померлих! Наближається місяць листопад. Молодь з храму св. Олександра з м. Києва, що стало вже щорічною традицією, разом з с. Каміллою, для більшого вшанування пам’яті наших померлих, пішли привести в порядок закинуті «нікому не потрібні» могили. На Славу Божу, молодь з сестрою взялися до праці! Нам вдалося привести в порядок 13 могил, але три з них були в прямому розумінні сміттєзвалищем, хлопцям прийшлося важко напрацюватись, але і дівчата також не відставали! Таким чином, нашою працею ми внесли «частинку добра» для розповсюдження Божого Царства!