КИЇВ Уранці, 30 жовтня 2010 р., можна було побачити незвичну для Києва «картину» – біля 20 молодих осіб, які йшли на Байкове кладовище. Вони вирішили віддати пошану померлим католикам через прибирання закинутих могил.
Організатори заходу вибрали раніше кілька таких місць, де видно було, що за цими могилами багато років вже ніхто не слідкує.
Багато старших людей підходило до цієї групи молоді й запитували, як це сталося, що вони, молоді люди, прийшли на цвинтар і прибирають. Коли дізналися, що це ініціатива молоді й ніхто їх не змушував до цього, то на обличчях старших людей з`являлася радість та повага.
Після праці відбулася Літургія Слова та молитва за померлих. І був би це зовсім звичайний вчинок милосердя, якби не одна надзвичайна подія...
Молодь взялася прибирати могилу, яка виглядала як гора сміття — люди брутально скидали все з своїх могил на це місце. Вигляд був жахливий — повно пляшок, сухого дерева і т.д. Потрібно було багато потрудитися. Виносити прийшлося навіть каміння, яке невідомо яким чином там опинилось. Під каміння відкопали понад 12 мішків землі (зауважте, число символічне, у Святому Письмі є знаком Божого обрання). І ось майже вже все зроблено, дівчата почали відмивати плиту з надписом і ... всіх огорнуло надзвичайне відчуття, неможливо його описати, це відчуття понадземне, це не страх, але щось величне, неосяжне, незрозуміле, вічне... Кожен з молоді зрозумів, що до нього Господь сьогодні «написав лист», який має прочитати у своєму серці, лист напередодні свята Всіх Святих, свята спілкування святих, свята вічного життя кожної людини. Бог написав цей лист і до тебе, читай його у своєму серці, Бог вибрав цю могилу, щоб щось важливе сказати молоді й тобі ... читай між рядками написаними на цій могилі...
На плиті був надпис: Кароліна Кшижановська померла 9 липня 1893р. Їй було 17 років.
Повна надії, що буду корисна людям після смерті