З 2 по 4 березня разом з дівчатами із різних парафій ми мали гарну нагоду побувати на реколекціях у м. Бердичеві, які організовували сестри Гоноратки.
На реколекціях ми роздумували над Словом Божим, над Божою Волею щодо нас, адорували Ісуса в Пресвятих Дарах, слухали конференції, які проголошував о.Станіслав Нуцковський OFMConv. Пізніше мали працю в групах, де вчились правильно оцінювати життєві ситуації, ділились своїми свідченнями...
Невід'ємною частиною реколекцій стала адорація та можливість зустрітись з Ісусом під час сповіді. Хресна Дорога, яку ми пройшли разом з Ісусом, дала зрозуміти усім нам, що ми не самі і Господь нас любить не дивлячись ні нащо. Варто лише бути з Ним та розвивати ці відносини.
На завершення реколекцій нам пощастило скласти подячні молитви Бердичівській Матері Божій під час недільної Меси.
Сердечно дякуємо всім, хто долучився до організації цих реколекцій. Особливу подяку складаємо с. Агаті за можливість бути на цих реколекціях. Дякуємо о. Станіславу Нуцковському за проникливі та скеровані до кожного серця слова на конференціях. Дякуємо сестрам Гонораткам, які нас приймали, за смачну їжу; с. Кароліні за спів, який могли чути на Адорації, Службі Божій, Хресній Дорозі.
Дякуємо передусім за можливість бути собою перед Ісусом, можливість слухати Його голосу, який ми чули через усіх задіяних у цих реколекціях людях!
Наташа Маргошина