У суботу, 21 жовтня, у домі сестер гонораток, що в Києві, вже традиційно відбувся день зосередження на тему: «Моє місце в Церкві». Цього разу його провів владика Віталій, єпископ - ординарій Київсько - Житомирський.
Ваше Преосвящентсво, ми вдячні Вам, передусім, за скеровану до нас Божу науку, за неймовірну щирість та відкритість, за відвертість у духовних розмовах та за постійну усмішку, за вміння говорити з молоддю.
Молодь ділилась своїми ідеями та роздумами під час праці в групах, мала можливість зустрітися з Живим Богом під час адорації, почути Науку Господню, яку так прекрасно зміг донести до нас єпископ, і взяти її до серця. Саме в такі моменти католицька молодь може вдосконалювати свою віру, зростати в ній, та розповсюджувати Царство Боже, як було сказано під час дня зосередження.
Радіємо з того як провели цей день і висловлюємо слова подяки Його Екселенції за надану можливість почути Бога таким особливим чином, а також сестрам, котрі так чудово організували цей день.
Голинський Євген