flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

П'ятниця, 28 серпня 2015, 09:54
Сестри гоноратки з 1 по 13 серпня організували спільний відпочинок в Карпатах для дітей, яких катехізують. Взяли участь діти  з Одеси, Києва, Полонного та Першотравенська.
 
DSCN7372
Кожного дня нам товаришувало одне євангельське блаженство, та святі засновники чернечих згромаджень, які служать на нашій землі. Захоплювались ми красою гір, прокатались на підйомнику в Буковелі, скупнулись під холодним водоспадом Гуком і піднялись на найвищу вершину України - Говерлу.
Копия DSC05628
Дякуємо добродіям завдяки яким ми змогли, підкріпити свої сили духовні та фізичні, знайти нових друзів. За гостинність і турботу дякуємо директору цього осередку Олегу Миколайовичу, сестрам Яні Білякевич та Максиміляні Ботвіна. За духовну опіку, за звершувані святі таїнства Євхаристії та Покаяння дякуємо о. Олександру Лаврентьєву. За співи та радість семінаристам Андрію і Хоакіну, музиканту Тетяні, всім аніматорам та дітям.
DSCN7252
DSC05325
 
DSC05286ДОБРЕ, ЩО ВИ Є!

Додати коментар


Захисний код
Оновити