11 вересня в Мостиському садочку Джерельце Святою Літургією розпочався новий виховно-розвиваючий рік.
Цього року садочок прийме 38 дітлахів. Просити у Бога благословення прийшли як і дітки так і батьки. Молилися разом із священиками Мостиської парафії о. Владиславом, настоятелем та вікарієм о. Назаром. Під час Служби Божою отець Владислав заохотив батьків різного віросповідання шукати єдності для спільного добра.
Після Служби Божої понад 35 батьків взяли участь у нараді де спільно з місцевими сестрами обговорили як краще виховувати діток у мирі та любові. Вирішили організаційні питання та завірилися заступництву слузі Божій Анелі Годецькій, покровительці садочка. З надією на Боже Милосердя дивимося у майбутнє та просимо про молитву.