Благословіте Господа,сини людськії! Хваліте й возносіте Його повіки» (Дн 3,75.82)
3 травня 2014 року сім'ї з дітьми парафії св.. Климента м. Севастополя разом з настоятелем о. Юрієм та сестрами традиційно відправилися на природу до свого улюбленого місця відпочинку на Мангуп. Нам сприяла і хороша весняна погода, і прекрасна природа – гори, озеро, зелені поляни, де можна було пограти в футбол.
Звичайно, була і спільна молитва, і трапеза на свіжому повітрі, і спілкування, якого всі так потребують, переживши та переживаючи останні події в країні, і рухливі ігри, особливо футбол, який у нас дуже люблять не тільки чоловіки та хлопці, а й дівчатка. Трохи було смутно, звичайно,згадувати, що в минулому році нас було набагато більше, а тепер частина сімей виїхала. Але є й позитивні моменти: 1 червня в нашій парафії планується Таїнство Першого Причастя для трьох дітей та Миропомазання 23 осіб.
Богу хай буде подяка за все.