На лоні мальовничої природи, під горою Магурою розкинулося "Дитяче Селище", куди і ми приїхали відпочивати з Полонного.
Нам найбільше сопдобалися екскурсії, ми відвідали: м. Яремче, їздили у відпочинковий комплекс "Буковель", були на водоспаді "Гук", ну і звичайно піднімалися в гори на г. Хом'як, та г. Застіжну.
Дякуємо нашим аніматорам, котрі зробили наші канікули незабутніми.)))
Діти з Полонного