flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Автор: с. Тереза Захарченко

Ці чудові травневі вихідні, яких  у цьому році було чимало, діти та молодь з парафії св. Климента, що в Севастополі, разом із о. Юрієм Зімінським,  настоятелем, та сестрами гоноратками провели на природі. Молодь 6 травня здійснила похід в Кримські гори, а сім'ї з дітьми 11 травня відпочивали біля гори Мангуп.

Тут були й ігри, і катання на осликові та конях, і футбол, в який, крім о. Юрія та татусів з хлопчиками, грали також і деякі дівчатка, і навіть купання в озері для особливо загартованих. Вдячні Богові за прекрасну погоду та гарно проведений час і хороший відпочинок, повертаємося до своїх щоденних занять.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити