Ці чудові травневі вихідні, яких у цьому році було чимало, діти та молодь з парафії св. Климента, що в Севастополі, разом із о. Юрієм Зімінським, настоятелем, та сестрами гоноратками провели на природі. Молодь 6 травня здійснила похід в Кримські гори, а сім'ї з дітьми 11 травня відпочивали біля гори Мангуп.