КИЇВ-ЯБЛУНИЦЯ Діти з парафії св. Олександра, м. Києва з 14.08-27.08.2012 р. завдяки організації Карітас-Спес, мали змогу милуватися краєвидами та на повні груди вдихати свіже повітря в оздоровчому таборі «Дитяче селище», що знаходиться в Івано-Франківській області, в серці дивовижних Карпатських гір. Дітки разом з вихователями подолали вершини гір Хом’яка і Говерли, ознайомились з минулим української історії, ходячи стежками Олекси Довбуша, що в Яремче. Також побували у відомому гірськолижному курорті Буковель, катались на підйомнику, стріляли з рушниці і навіть досить непогано наші хлопці прицілювались.
Дякуємо Богу за теплу, сонячну погоду, що навіть змогли відчути швидку, холодну, гірську річку Прутець.
Молилися, бавилися, веселилися, знайшли нових друзів, і набралися нових сил, щоб навчатися.
На кінець відпочинку в нас була ватра та смачні ковбаски.
Щиро дякуємо єпископу Станіславу Широкорадюку, Гелемею Олегу Миколайовичу, с. Яні, с. Каріні, с. Дам’яні, поварам і всім працівникам цього табору, хай Господь Вам благословить і допомагає у Вашій праці.
Християнські табори – це осередки, що допомагають у вихованні молодого покоління, ставати хорошими людьми і справжніми християнами.