Завітало весняне свято і в наш садочок "Джерельце".
Дитинчата заспівали і подарували це усе
своїм матусям і бабусям, коханим сестрам і всім Вам.
Зайчата радісно скакали, своїми вушками махали,
а на галявині у місті розцвіли нам квітки барвисті .
Увесь цей наш святковий гурт присутнім радість дарував,
віршів і танців повний був та усім настрій піднімав.
Усіх гостей розвеселили, і цукерками пригостили.