МОСТИСЬКА 31 січня в садочку «Джерельце» у сестер Гонораток відбулася різдвяна сценка. Cвято розпочав настоятель парафії о. Владислав Дерунов. У більшій мірі керуючи слова до батьків, маленькі вихованці через спів, танці та рецетування віршів показали, що насправді
відбулося в різдвяну ніч.
Також прикрасили свій виступ співом колядок на польскій та українській мовах.
![]() |
| Джерело: |