МОСТИСЬКА Святкування дня святого Миколая для дітей із садочка “Джерельце” відбулося 7 грудня. До свята діти підготувалися заздалегідь. Разом із с. Анною, яка в садочку займається з ними щоденно, вони вивчили та поставили сценку
про св. Миколая, де показали, як можна бути добрими та ділитися своїми дарами з усіма Також у сценці підкреслювалося, що обов`язково потрібно пам`ятати про молитву.
![]() |
| Джерело: |
Усі 24 дитини отримали подарунки від святого Миколая, після чого продовжували ділилися своєю радістю за солодким столом.