У вівторок, 19 грудня, до наших дітей з малозабезпечених сімей Бердичева у Світлицю також завітав св. Миколай. Це була приємна несподіванка, що принесла багато радості, веселого настрою та позитивних емоцій.
Наші вихованці з ентузіазмом та захопленням декламували вірші на пам`ять, розповідали релігійні історії, а загадковий гість, звичайно ж, не прийшов із пустими руками. Із величезного казкового мішка посипалися подарунки. Дитячі обличчя просто сяяли від щастя. Це було справжнє свято. Діти сповнені вражень подякували за подарунки, пообіцяли бути слухняними і запросили св. Миколая до Світлиці на наступний рік.
P.S. Всі наші підопічні, а їх є 17, не змогли прийти, через надзвичайно великі снігові замети. Для міста Бердичева, це - неймовірно. І ще й до того, за одну лише добу випало по коліна снігу, при тому, що в неділю був дощ.