11 грудня у храмі св. Олександра в Києві відбулось святкове дійство з нагоди святого Миколая. Близько 200 дітей, що були присутні на Святій Месі отримали подарунки від улюбленого святого.
Наші сестри з 80-тих років працюють у цій парафії катехізуючи дітей молодь та дорослих.
Нехай у цей передріздвяний період святий Миколай нікого не залишить без духовних дарів, радості та миру.