flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Субота, 04 жовтня 2014, 16:13 Автор: с. Соломія

З 3 на 4 жовтня в каплиці дому сестер гонораток у Бердичеві відбулося молитовне чування з участю шанувальників Непорочного Серця Марії та парафіян, які приєдналися до молитви за мир в Україні.

Гаслом зустрічі були слова з Євангелії : «Щоб усі були одно». Організаторами зустрічі о. Юзефом Кухарчиком (кармеліта босий) та с. Катериною (настоятелька дому) були поєднанні молитви про мир за заступництвом Непорочного Серця Марії та св. Франциска з Ассізі, в переддень святкування котрих відбулося чування.

Після виголошених конференцій, під час Адорації, кожен учасник до стіп Євхаристійного Христа приніс свічку Миру запалену від «світла» св. Франциска. О 24.00 відбулася Служба Божа. А о 3-ій годині під час «Хресної дороги» ми перепрошували Бога за вчиненні гріхи, благали про зменшення кари та про панування у наших серцях миру, прощення та любові до ближнього. Зустріч закінчилася традиційним першосуботнім молебнем до Непорочного Серця Марії в намірі відшкодування за гріхи, якими ображають Її Непорочне Серце.

Усім учасникам сердечно дякуємо за те, що відповіли на запрошення Ісуса і прийшли на зустріч з Ним, за активну участь та ревну молитву!!!

Додати коментар


Захисний код
Оновити