flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Субота, 30 серпня 2014, 08:23 Автор: Лєна (учасниця)

Цього 2014 р. наша Спільнота Шанувальників Непорочного Серця Марії як щороку отримала запрошення від Сестер Гонораток на реколекції для всіх наших спільнот в Україні,які відбулись в період з 23-26 серпня в осередку “Caritas- spes”, що розташований у с. Олександрівка, Новоград-Волинського району на Житомирщині.

Наші реколекції проводили сестри Анна та Катерина, а також отець Станіслав Фірут,який належить до Згромадження Отців Паллотинців і відповідає за перегрінацію Матері Божої Фатімської по Україні. Реколекції проходили на тему: « Різдво Христове» і були змістовні та духовно насичені, адже ми весь час перебували з нашими духовними провідниками на Службі Божій, на спільних молитвах, на діленні Словом Божим, на конференціях.

Конференції були присвячені явленням і посланню Матері Божої Фатімської, історії повстання Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії. Завдяки о. Станіславові ми могли мати в «гостях фігуру Матері Божої Фатімської, якій присвятили наші серця, а також мощі св. Папи Івана Павла II та мощі блаженних фатімських дітей Франциска та Жасинти В останній вечір перебування на реколекціях відбулась хода з фігурою Матері Божої, під час якої ми молились розарій.* У день від’їзду ми попрощались з отцем реколекціоністом та з Фігурою Матері Божої з надією знову зустрітись.

Перебування на реколекціях залишило в наших серцях багато тепла та незабутні спогади. Ми вдячні нашим сестрам гонораткам за турботу, якою вони огорнули нас.

більше фото

Додати коментар


Захисний код
Оновити