flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Вівторок, 22 січня 2019, 19:37
У суботу, 19 січня 2019 року, відбулась різдвяна зустріч Спільноти шанувальників Непорочного Серця Марії. До бердичівського монастиря сестер гонораток завітали представники спільнот з Києва, Полонного, Хмільника, а також із самого Бердичева.
rizdwiana zustrich shanuwalnyky 19012019 1
 
Під час зустрічі присутні мали змогу поділитись свідченнями про своє життя у спільноті, її осягнення. Крім цього, відбулось ділення облаткою. Вінцем зустрічі стала Євхаристія, яку очолив настоятель парафії св. Варвари у Бердичеві, отець Роман Савицький.
 
У проповіді отець Роман порівняв членів Спільноти, у духовному вимірі, з лицарями, які ведуть боротьбу за спасіння душ. Говорячи про Євангеліє з дня про покликання митаря Леві, отець підкреслив, що Ісус приходить у наше сьогодення, в наші місця праці, які часто позначені гріхом та говорить: “іди за Мною”. Крім того, тим, хто вшановує Серце Ісуса і Серце Марії загрожують осуди та насмішки, часто навіть зі сторони самих християн. Але цей спротив може стати стимулом до молитви винагородження і за навернення душ.
 
rizdwiana zustrich shanuwalnyky 19012019 2
 
 
Сестра Катерина Антонєвська SCM

Додати коментар


Захисний код
Оновити