Все як завжди, з міцним підґрунтям у традицій Мостиській парафії св. Йоана Хрестителя розпочався новий навчально-катехетичний рік, тут все разом пов’язане, парафія, польська школа в якій навчаються 90% католиків, а також катехези, які систематично відбуваються у школі.
На перший дзвінок за давньою традицією запрошуються священики та сестри, котрі співпрацюють з педагогічним колективом та з дітьми цієї ж школи, настоятель о. Владислав Дирунов та отець вікарій Назар Білик на початок шкільного року уділили урочистого благословення.
З четвертого по восьме вересня, у нашій парафії, також відбувся 40-годинний молебень перед виставленними Пресвятими Дарами, у якому брала участь вся парафія.Дякували Богу за цьогорічний врожай та просили Бога про благословення на початок шкільного року. Молебень завершився подячною ходою.
Богу нехай буде подяка за все.