flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Четвер, 14 травня 2015, 13:58 Автор: с. Рената
 
770295ee
В парафія Святого Олександра у Києві, 10 травня 2015 року, відбулась урочистість Першого Святого Причастя дорослих.
Сестра Ірина Ісмагілова готувала до цієї події з вересня 2014 р.
27 осіб напередодні урочистості пережили таїнство покаяння.
Настоятель храму отець Віталій Безшкурий очолив Святу Месу, на якій вони вперше прийняли Святе Причастя.
 
Під час Меси отець Віталій нагадав усім присутнім про безмежність Божої любові, що зміцнило навернених у намірах щодня слідувати за Ісусом.
Нових парафіян, які нарешті особисто стояли перед Величною Тайною, переповнювала радість від прийняття Тіла Господнього. Вдячні Господеві та з молитвою про зміцнення віри і наповнення сердець любов'ю вони розпочали нове життя.
I Pryczastia 10 05
Інна Самчинська

Додати коментар


Захисний код
Оновити