Парафіяни парафії святого Климента у Севастополі вже звикли до того, що найбільші свята та урочистості вони вимушені святкувати перед невідданим владою храмом, на вулиці міста. Так і цього року на храмове свято в день спомину святого Климентія, усі зібралися на спільну урочисту Месу на вулиці перед храмом.
Святу Месу очолив та головував єпископ Сімферопольський Яцек Пиль ОМІ, співслужив з єпископом настоятель парафії кс. Анатолій Клак МІС. Після святої Меси відбулося традиційне посвячення меду.
Після спільних молитов усі разом ділилися спільної трапезою, приготовленою парафіянами.
У цей нелегкий для нас час – Богу нехай буде подяка.