flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Вівторок, 10 червня 2014, 16:46 Автор: Юлія Боримська

Сьогодні в дитячому таборі «Карітас-Олександрівка» відправив свою приміційну Святу Месу о.Віталій Квапіш котрий походить з Новоград-Волинського. Вітаючись з дітьми, о.Віталій пригадав як в дитинстві і в підлітковому віці теж тут відпочивав і цей табір є близький для його серця. о.Микола Гуцал зазначив, що священик – це другий Христос. Побажав отцю досвідчувати Божу Любов і дарувати її іншим.

На завершення Святої Меси о.Віталій уділив всім присутнім приміційного благословення.

Діти щиро раділи з присутності ново висвяченого священика і молилися щоб Він був добрим пастирем, так як «Священик – це людина для людей…!»

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити