flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Вівторок, 26 липня 2022, 14:54
У Центрі миру і поєднання, яким опікуються францисканці конвентуальні, від 18 до 26 липня відбулись реколекції на тему «Слухання, яке перемінює» для черниць орденів та згромаджень східного та західного обрядів, що служать в Україні.
 
rekolektsii bilshiwtsi
 
Реколекції відбулись з ініціативи Конференції вищих настоятельок жіночих інституцій та товариств апостольського життя РКЦ в Україні. Під час духовної віднови, що відбувалась у дусі Lectio Divina, сестрам-монахиням товаришував бр. Станіслав Нуцковський OFMConv.
 
Реколекції у тиші та з Божим словом переживало 30 монахинь. Сестра Йоанна Єсаян SCM підкреслила, що вже вкотре відчула велику дію Божого Слова. «Lectio Divina – це спосіб життя до щоденного слухання Слова. Ця дорога має насичувати життя. Це також мова про спосіб боротьби про найважливіше – місце Бога у моєму житті. Це спосіб для тих, хто готовий вимагати від себе. Для мене це був час оновленого відкриття Божої Любові через слухання Його Слова. Якщо я не почую Бога, то мені нічого сказати світові. Тому ми намагалися слухати Бога, аби мати змогу нести іншим Його Любов», – підкреслила монахиня. Натомість для іншої сестри це була зустріч з Милосердним Отцем. «Реколекції – це час особливої благодаті, де можна почути Бога, побачити який Отець є Милосердний, люблячий, досвідчити як щедро Господь обдаровує, піклується і оберігає в кожній хвилині життя. Як шукає мене кожного разу коли заблукаю, щоб могла повернутись на дорогу, яка веде до Раю», – підсумувала сестра.
 
Нагадуємо, у Центрі миру та поєднання впродовж року відбуваються дні зосередження та реколекції для груп в дусі Lectio Divina. Детальну інформацію можна дізнатись за тел. 097 397 82 78 (бр. Станіслав) або написавши листа на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Фото: с. Кароліна Коваль
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити